ELİF DURU GÖNEN, ACC
Yetenek Gelişimi Koçu, Fasilitatör, Danışman

elifdurugonen

Kimdir?

Uluslararası markaların yöneticiliğinden kazandığı tecrübesini, organizasyonların yetenek gelişimine odaklayan pazarlama ve iletişim uzmanı.

14 yıllık profesyonel kariyerinde, The Coca-Cola Company, Hewlett Packard ve Superonline’da pazarlama ve kurumsal iletişim alanında çalıştı. 2006 yılına kadar çalıştığı VAKKO’da İletişim Direktörü olarak görev aldı.

Yöneticilere ve yönetici adaylarına kariyer koçluğu yapan ve kurumsal kültür projeleri tasarlayan Gönen, iş hayatına yeni katılan gençlerin kurumsal performansı konusunda 2006 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında workshoplar düzenlemekte ve konferanslara konuşmacı olarak katılmaktadır.

Çalışmalarını Türkiye ve İsviçre merkezli olarak sürdüren Gönen, PERYÖN, ICF, TÜHİD, SHRM, ASTD, AMA üyesi, IAF (Uluslararası Fasilitasyon Derneği) Türkiye’nin kurucu üyesidir. Gelecekdaha.net ve Habitat İçin Gençlik platformunda mentor koçluk yapmaktadır.

Beraber çalıştığı firmalar arasında; Abbott, Acıbadem Hastaneleri, Akbank, Anel Grup, Aygaz, BASF, Bilkom, The Coca-Cola Company, Coca-Cola İçecek, Çelebi Holding, T.C. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Doğuş Otomotiv, Eczacıbaşı Holding, Ford Otosan, Garanti Bankası, Hewlett Packard, Koç Holding, Koçtaş, Mercedes Benz Türk, Migros, Nestle Sağlık, Philip Morris SA, Pfizer, Rixos Otelleri, Siemens, Schneider Electric, Şekerbank, Telpa, Türkiye İş Bankası, Türkiye Bankalar Birliği, Unilever, vdf, VIKO, Vodafone, Yıldız Holding bulunmaktadır.
Uluslararası koçluk sertifikası sahibi ve NLP Practitioner Elif Duru Gönen, Keynote Speakers Agency konuşmacısıdır.

Konuşma Konuları

• Değişen Dünya ve Dönüşen Liderlik
• “Hikaye”nin Gücü ve Liderlik
• Etki ve İknanın Zihin Kodları
• Kişisel İtibarınızı “Siz” Yönetin
• İş Yaşamı Dinamikleri 101


Sosyal Ağlarda Paylaş