ERTUĞRUL BELEN
Business Networking Akademi® Kurucu

Ertuğrul Belen

Konuşma KonularıNetworking Sanatı
İçinizdeki Networker!
Elevator Pitch (Asansör Konuşması)
Sunum Teknikleri (Asansörde)
Speed Networking (Hızlı Networking)
Online Networking & XING


Kimdir?Galatasaray Lisesi mezunu olan Belen, üst lisansını Kurumsal Hazine üzerine tamamlayıp Certified Treasury Professional (CTP) ünvanını almıştır.

General Motors ve PricewaterhouseCoopers’ da uzun yıllar üst-yönetim danışmanlığı yapan Ertuğrul Belen, nakit yönetimi, kurum çapında risk yönetimi ve kurumsal hazine yönetimi konularında yüzlerce kişiye eğitim vermiştir. Halen, İtalyan Natuzzi ve Sihir Mobilya firmalarında Yeni Müşteri Kanalları’ndan sorumlu Partner olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

2008 senesinde A.B.D merkezli Junior Chambers International (JCI) Türkiye ‘Kitle Önünde Konuşma’ yarışmasını kazanan Ertuğrul, Ekim 2009’da kurucusu olduğu B Networking projesi JCI Türkiye ‘En İyi İş Geliştirme Programı’ seçilmiş ve 120 ülkenin katıldığı uluslararası iş adamları platformunda aynı dalda aday olarak gösterilmiştir.

Uluslararası eğitimci akreditasyonuna sahip olan Ertuğrul, bugüne kadar binlerce profesyonele Türkiye’de bir ‘ilk’ olan Speed Networking yaptırmış ve uygulamalı Networking eğitimleri vermiştir. İSGİD (İstanbul Genç Girişimciler Derneği) Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, GYİAD (Genç Yönetici ve İşadamları Derneği) Üyesi ve JCI (Junior Chamber International) İstanbul Başkan Yardımcısı olan Ertuğrul, sonuç odaklı etkin iş ilişkilerini geliştirmek ve iş dünyası başta olmak üzere bireylerin hedeflerine yönelik iş ağı stratejilerini tasarlama vizyonuyla Business Networking Akademi®’yi kurmuştur. Networking eğitimlerinin yanı sıra, Girişimcilik konusunda resmi eğitim verme lisansını tamamlamıştır.

İngilizce ve Fransızca’yı akıcı konuşan Ertuğrul, Business Networking araştırma ve yorumlarını Ocak 2010 itibariyle Sabah İK İşte İnsan ( www.isteinsan.com.tr/yazarlar) köşe yazarı olarak paylaşmaktadır.


Sosyal Ağlarda Paylaş