FATMANUR ERDOĞAN
İletişim Stratejisti

Fatmanur Erdoğan Kimdir?

 

Norveç, Singapur ve Amerika’da on yıl boyunca uluslararası pazarlama ve marka yönetimi alanlarında çalıştı. Türkiye’de Fortune 100
şirketlerinin kurumsal iletişim departmanlarını kurdu; dijital dönüşüm süreçlerinde olan şirketlerin kültür değişim beklentilerini, stratejik
iletişim yönetimine getirdiği yenilikçi çalışmalarıyla gerçekleştirdi.
Sürdürülebilir gelişim alanında geliştirdiği bilimsel bir yaklaşıma
dayanan “yaşam kalitesi” odaklı yönetim modelini hem Türkiye’de hem
de uluslararası alanlarda başarıyla hayata geçirdi. İletişim alanında
uyguladığı sıradışı çalışmaları ile hem ulusal hem de uluslararası alanlarda çok çeşitli ödüllere layık görüldü.

İletişim sektörünün yenilikçi ve yaratıcı ismi olarak tanınan Fatmanur Erdoğan, lisans eğitimini İşletme (Türkiye), yüksek lisansını Psikolojik Danışmanlık (Kanada) üzerine yaptı ve pozitif psikoloji alanında uzmanlaştı. Görsel İletişim ve Pazarlama alanında ABD’de eğitim aldı.

Hürriyet Daily’de girişimcilik üzerine köşe yazarlığı yapan Erdoğan’ın “Beyaz Yakalı Girişimci; Girişimci Hayata Yumuşak Geçiş” adlı kitabı Optimist yayınları tarafından 2013 yılında yayınlandı. Erdoğan, halen BrandMap dergisinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Türkiye’nin ilk kariyer ve yönetim blogu kariyeryolculugu.com’u kurdu. 14 yıldır başarıyla devam eden site, alanının en itibarlı sitesi seçildi.

Konuşmacı olarak 50’nin üzerinde platformda yer aldı. Bunlar arasında BrandWeek, Peryön, Sustainable Brands, Uluslararası İtibar Konferansı, Digital Health Summit, Marketing Meet Up, Sosyal Medya Zirvesi, Avrasya Pozitif Psikoloji Kongresi, EMCC Positive Psychology Talks, Communication In the New Millenium Congress, WomenTalks gibi ulusal ve uluslararası platformlar bulunmaktadır.

IPPA Communications şirketinin kurucusu olan Fatmanur Erdoğan, İletişimden sorumlu Strateji Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Fatmanur Erdoğan’ın yönetim bilimlerine dair görüşleri çeşitli gazete, dergi, TV kanalı ve dijital platformlarda yayınlanmaktadır.

Konuşma Konuları
• İş Yaşamında “YENİ İNSAN”
– Toplum 5.0
– Arabesk İletişimin Sonu

 

 


Sosyal Ağlarda Paylaş