İLGİNAY GÖBÜT GÖKSEL
At Destekli Eğitim Uzmanı

Konuşma Konuları• Liderlik
• Sezgisel Liderlik
• Kişisel Gelişim ve Motivasyon

Kimdir?

Atla Gelişelim’in kurucusudur. Hayatın her yerinden kişi ve liderleri atların büyüsüyle tanıştırır. Öğrenme sürecinde atları “rehber” olarak tanımlar. “Rehber” birisini bilinmeyen ve keşfedilmemiş bir alana götüren anlamındadır. Bu, atların her yaştan ve disiplinden olan insanlara sunduğu fırsatın tanımıdır.

Göbüt, lisans derecesini Uludağ Üniversitesi Turizm İşletmecilik Bölümü’nde, pazarlama master derecesini Viyana Webster Üniversitesi’nde aldı. Değişim programıyla bir dönem Johannesburg Witwatersrand Üniversitesi’nde okudu. G.Afrika’daki öğrenciliği sırasında yaptığı proje için Desmond Tutu ile tanışma ve röportaj yapma şansını yakaladı.

Kariyerine öğrenciyken otelcilik sektöründe başlayan Göbüt ön büro, rezervasyon ve satış departmanlarında 4 yıl çalıştı. Viyana’da 3 sene perakende mağaza işletmeciliği yaptı. Telekomunikasyon sektöründe ETH Holding’in Almanya ve Avusturya ofislerinde etnik pazarlama müdürü olarak çalıştı. Reckitt Benckiser Türkiye’de iş geliştirme ve pazarlama departmanlarında 8 sene çalıştı. Reckitt Benckiser’de doğrudan pazarlama müdürü olarak tüketici danışmanları projesini Meksika, Arjantin, Brezilya, Macaristan, Ukrayna, Rusya, Romanya, Polonya, Yunanistan ve Güney Afrika’da kurdu ve bu ülkelere danışmanlık yaptı.

Göbüt EGE (Equine Guided Education – At rehberli eğitim) sertifikasını Strozzi Institute, Kaliforniya, ABD’den aldı. Göbüt, Sezgisel liderlik, değişim döneminde insan, atların rehberliğinde kişisel liderlik isimli eğitimler ve  seminerler verir. Uluslararası beden dili de seminer başlıklarındandır. Göbüt, TJK TV’de yayınlanan Atla Gelişelim isimli programın yapımcısı ve sunucusudur.


Sosyal Ağlarda Paylaş