İSMAİL HAZNEDAR
Stratejik İşler Kurucusu, JCI Dünya Başkan Yardımcısı

İsmail Haznedar

Konuşma Konuları

Stratejik Gelişim: Stratejik Düşünme, Planlama ve Uygulama
Topluluk Önünde Etkili Konuşma
Münazara Teknikleri
Gönüllü Yönetimi ve Aktif Vatandaşlık / Aktivist Olmak
STK’larda Stratejik Yönetim ve Liderlik


Kimdir?1976 Makedonya doğumlu İsmail Haznedar, ODTÜ İşletme Bölümü mezunudur. Sonrasında, Marmara Üniversitesi’nden Üretim Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans derecesini almıştır. Şu anda İstanbul Bilgi Üniversitesi Organizational Studies (Yönetim ve Organizsyon) alanında doktora çalışmasını sürdürmektedir. İngilizce, Arnavutça ve Slav dillerini konuşabilmektedir.

Stratejik Planlama ve İş Geliştirme, İş Analistliği, Proje Koordinatörlüğü görevlerini çeşitli uluslararası ve ulusal şirketlerde başarı ile yerine getirmiştir. Şu an kurucusu olduğu Stratejik İşler ile strateji belirleme, hedeflerle yönetim, rekabet analizi ve senaryo çalışmaları, büyüme ve iş geliştirme projeleri, değişim yönetimi, şirket satın alma ve birleşmesi (M&A) projeleri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

2005 yılında üye olduğu Junior Chamber International (JCI)’ın Türkiye Başkanlığını 2010 yılında başarı ile sürdürmüş ve ardından Avrupa’dan Sorumlu Dünya Başkan Yardımcısı seçilmiştir. Aynı zamanda Strategic Planning Society (SPS)’in Türkiye temsilciliğini ve kuruluş çalışmalarını sürdürmektedir. 2007 yılından bugüne, pek çok farklı kurumun davetlisi olarak, gönüllü eğitimler ve konuşmacı olarak paylaşımlarda bulunmakla birlikte, yine üniversiteler, STK’lar ve kurumlar için strateji, liderlik ve girişimcilik odaklı açık alan eğitim projelerinin yürütücülüğü görevini almıştır.

Ulusal ve uluslararası eğitimleri ile Certified National Trainer (CNT) belgesi sahibidir, Sosyal İlişkiler Kurma ve Geliştirme alanında uluslararsı akredite olmuş 6 eğitmenden birisidir (Head Trainer).

ODTÜ Mezunlar Derneği, Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Kongre Üyesi ve JCI Senatörüdür.


Sosyal Ağlarda Paylaş