JESS MOLHO
Oyuncu, Sunucu

Jess Molho

Kimdir?

Işık Lisesi’nden sonra Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirmiş, Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Okulu’nu bitirmiştir. 1994 yılından beri TV sunuculuğu yapmaktadır. “Sihirli Annem”, “Çocuklar Duymasın”, “Dadı”, “Çarli İş Başında”, “Yaprak Dökümü”, “Mahşer”, “Sardunya Sokak”, “Prenses Perfinya” adlı dizilerde rol almıştır.

Mesleğinin ilk yıllarında Numberone TV ve Numberone FM’de onlarca program sundu ve birçok ödül aldı. Show TV’de “Onlineshow” programını iki sene sundu. Kanal D’de “Bir Yıldız Doğuyor” ve ATV’de “Oryantal Star” programlarını sunduktan sonra Kanaltürk’te 989 bölüm “Yemek Bahane” programını, 125 bölüm “Kabul Günü” programını ve 80 bölüm “Jess’le Hepsi 1 İnci” programlarını sundu. Star TV’de yayınlanan “Ünlüler Sirki” adlı yarışma programında da trapez üzerinde gösteri yapmak üzere yarışmacı olarak bulundu.

Fox TV’de “Yaş 15” adlı programını sunduktan sonra 2010 yılı itibari ile Türkmax televizyonuna transfer olup “Her Şey Tadında” isimli sabah kuşağı programını sunmaya başladı ve hala sunmaktadır. Ayrıca “Süpürrr” isimli sinema filminin başrol oyuncularından biridir. Annesi İtalyan olan sunucu ve oyuncu Asuman Dabak Tiyatrosu bünyesinde hala tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. Bugüne kadar yüze yakın organizasyonun sunuculuğunu üstlenmiştir.

Konuşma Konuları

Moderatör
Program Sunucusu


Sosyal Ağlarda Paylaş