MEHMET SUBAŞI
Vodaco Web Stratejileri Yönetici Ortağı

Mehmet Subaşı


Konuşma KonularıStrateji Danışmanı
Marka Yönetimi
Web Pazarlama


Kimdir?Bir marka danışmanıdır, Türkiye’ye web pazarlamayı sokmayı kendisine misyon edinmiş bir marka danışmanı. Web stratejilerini ve teknolojileri etkin şekilde kullanarak pazarlamada farklılık yaratmaya ve değer oluşturmaya odaklı bir marka danışmanı. Konusunda yalnız Türkiye’de değil küresel olarak da öncü bir pazarlama danışmanı. Kısacası marka değerine önem veren ve vizyoner şirketlerin ihtiyacı olduğu bir kişidir.

Mehmet Subaşı, University of Texas at Austin’de Makine ve Endüstri Mühendisliği okumuştur. Columbia Business School’dan MBA eğitimi alan Subaşı, Detroit’de Ford Motor Co. da çalıştıktan sonra yönetim danışmanlığı alanına geçerek Monitor ve Bain gibi dünyanın önde gelen firmalarında başarılı bir grafik çizmiştir.
Bu şirketler bünyesinde Boston, Milano ve Londra’da uzun süre dünyanın en büyük şirketlerinin üst düzey kadrolarına yönetim danışmanlığı alanında hizmet vermiştir.
Bilgi Üniversitesi’nde öğretim üyesi görevi de üstlenmiş olan Mehmet Subaşı, Vodaco Web Stratejileri yönetici ortağı olmanın yanında Vodaco’nun internet iştiraklerinde de yönetici pozisyonlar almaktadır. Galatasaray, TÜBİSAD ve Propeller Club üyelikleri bulunan Subaşı evli ve iki çocuk babasıdır.


Sosyal Ağlarda Paylaş