RANA ÖZŞEKER
RNA Değişim Yönetimi Kurucusu-Yönetici Koçu

Kimdir?

RNA Değişim Yönetimi’nin kurucusu Rana Özşeker, eğitimini Saint Benoit Fransız Lisesi ve ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı.

Kariyerine PriceWaterhouse’da(PWC) denetim asistanı olarak başladı. Procter&Gamble (P&G) Türkiye’de Genel Muhasebe Müdürü ve P&G C&CA Inc.’de Muhasebe Müdürlüğü yaptıktan sonra Perfetti Türkiye’de Mali ve İdari İşler Müdürlüğü görevini yürüttü. SDV Horoz, Ingersoll Rand Türkiye ve Allied Domecq Türkiye’de üst düzey yöneticilik yaptı.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından akredite edilmiş ve ACC (Associate Certified Coach) olmaya hak kazanmış Türkiye’deki az sayıdaki koçlardan biridir.

Özşeker, dünyanın en saygın koçluk eğitim firmalarından The Coaches Training Institute (CTI)’dan [Koçluk] ve Team Coaching International (TCI)’dan [Takım Koçluğu] eğitim ve sertifikalarını almıştır. İş dünyasında yönetici olarak geçirdiği yıllarda kazandığı deneyimleri aldığı eğitimlerle birleştirerek şirketlere ve yöneticilere koçluk yapmaktadır.

Aynı zamanda Türkiye’nin ilk imaj ve iletişim koçu da olan Rana Özşeker, Conselle Institute of Image Management’dan İmaj Yönetimi ve İngiltere First Impressions’dan renk analizi ile ilgili eğitimler alarak iş dünyasındaki profesyonellere koçluk/danışmanlık ve eğitimi entegre bir şekilde kullanarak destek olmaktadır.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ve Profesyonel Danışmanlar Derneği (Proder), Uluslararası İmaj Danışmanları Derneği (AICI) üyesi olan Rana Özşeker, Kapadokya Meslek Yüksek Okulu’nda öğretim görevlisi olarak çalışmakta ve kariyer merkezinde aktif rol almaktadır. Özşeker’in Planet Young ve Kariyer Dergi’de aylık makaleleri yayınlanmaktadır.

Konuşma Konuları

Bütünleşik İmaj-Algı Yönetimi ve İletişim
İş Yaşamında Yönetici ve Takım Koçluğu
Değişimi Yönetmek
Hayatın Her Alanında Renkler ve İş Hayatında Renklerin Kullanımı
Liderlik, Karizma ve Kişisel Konumlanma
Hayalleriniz, Hedefleriniz ve Siz…


Sosyal Ağlarda Paylaş