SEDEF TENİM KAYAOKAY
GENNA Marketing Communications Group Başkan Yardımcısı

Sedef Tenim Kayaokay

Konuşma Konuları2010+ Pazarlama İletişimi
Stratejik Pazarlama Yönetimi
Bütünleşik Marka Pazarlaması
Sosyal Medyada Marka Yönetimi


Kimdir?Sedef Tenim Kayaokay 2001 yılından bu yana Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nde Stratejik Pazarlama ve Bütünleşik Pazarlama İletişimi dersleri veriyor.

Çalışma hayatına Boğaziçi Üniversitesi’nde Sosyoloji okurken saha araştırmaları ile başladı.

10 yıl Yorum Publicis ve McCann Erickson WorldGroup İstanbul gibi uluslararası iletişim ajanslarında Coca-Cola, Colgate Palmolive, Efes Pilsen, Nestlé, Unilever, Gillette, Marshall, L’Oreal, Ford, Akbank Axess Kredi Kartı, Motorola, Kent Gıda, British Airways ve pek çok markanın ulusal ve uluslararası bütünleşik pazarlama iletişimini yürüttü.

Reklamcılık Vakfı’nda marka iletişimi eğitimi verdi. 2004 yılından itibaren Tekofaks Panasonic, KMG, Doğan Online Medyanet gibi şirketlerde marka yönetimi, kurumsal iletişim, PR, etkinlik yönetimi ve yönetim koordinasyonu konularında uluslararası markalara hizmet verdi. Genna Marketing Communications Group Başkan Yardımcısı olarak çalışıyor.

GENNA MCG’nin aylık olarak yayınladığı pazarlama ve iletişim gazetesi GENNARATION’ın Genel Yayın Yönetmenliğinin yanısıra pazarlama, reklam, sosyal medya, tasarım gibi konularda blog ve makaleler yazıyor. Yazılarını aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz:

http://gennaration.com.tr
http://twitter.com/minasedef
http://minasedef.com


Sosyal Ağlarda Paylaş