TİMUR TİRYAKİ
The Key Başarı Akademisi Kurucusu, Profesyonel Koç, Yazar

Timur Tiryaki

Konuşma KonularıSıradışı Başarılı İnsanların Ortak Özellikleri ve Sıradışı Liderler Geliştirmenin Yolları
Düşünce Yönetimi – Bilinçaltınızı Yönetmenin Yolları
Self-Managing Leadership – Yüksek Farkındalık ile Kendini Yönetebilen bir Lider Olabilmek
Bilinçaltı İletişim Becerileri,Liderlik ve Liderlik Modelleri (Sezgisel Liderlik, Durumsal Liderlik)
Performans Yükselten Koç Yönetici Olmanın Yolları
4Y Koçluk Modeli ile Kişisel Gelişiminizi Hızlandırmak
Başarı mı? Mutluluk mu? – Başarı ve Huzuru Bir Araya Getirmenin Yolları


Kimdir?100 yıllık uluslararası bir Liderlik ve Kişisel Gelişim bilgi birikimini Türkiye’ye getiren Timur Tiryaki, Budha mı olsam? CEO mu olsam?” kitabının yazarı, profesyonel bir koç, bir motivasyon konuşmacısı ve başarı eğitmeni olarak genç yaşta büyük başarılara imza attı.

Boğaziçi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra Procter&Gamble Satışta kariyerine başladı ve Intel’e Pazarlama Müdürü olarak transfer oldu. Sıradışı pazarlama aktiviteleri ve liderlik becerileri ile Intel’de Avrupa çapında ve Dünya çapında birçok pazarlama ödülü kazandı. Bir çok insan sadece iş sonuçları üzerine kafalarını yorarken Timur Tiryaki, Kişisel Gelişim ve Liderlik becerileri üzerine çalışarak iş hayatında sıradışı sonuçlar yakalanabileceğini gördü.

Doğum günü hediyesini açarak (hayat amacını keşfederek) güçlü bir karar verdi ve dünyadaki sıradışı başarılı insanları inceleyen ve 20.yüzyılın en büyük başarı filozofu Napoleon Hill ile başlayan 100 yıllık bir başarı birikimini Türkiye’ye getirmeye karar verdi. Dünyanın en tanınmış koçları ve liderlik guruplarından Bob Proctor ve Azim Jamal’in Türkiye ortağı olarak, The Key Başarı Akademisi çatısı altında 21.yüzyılın yeni liderlik modellerini, kişisel gelişim ve koçluk kültürü ile başarının ve mutluluğun yollarını anlatmaktadır. Timur, başarısının ve yaratıcılığının sırrını bildiklerini kendi hayatında yapabilmekten ve meditasyondan geçtiğini anlatmaktadır.

Timur Tiryaki, Uluslararası sertifikalı bir koç olmakla birlikte, Bob Proctor Life Success Sertifika Programı kapsamında profesyonel koçlar yetiştirme yetkisine de sahiptir.


Sosyal Ağlarda Paylaş